Ook deze zomer is onze kerk open elke zondagmorgen. In deze vakantieperiode is er elke week een dienst met muzikale omlijsting en een spreker.

Je bent van harte welkom in onze kerk. Of je nu in Lelystad, Dronten of wijde omgeving woont of dat je in de buurt op vakantie bent, we vinden het fijn om je te ontmoeten in de diensten!

Kerkdiensten:

 • op 6 augustus spreekt Charissa Kok over Kerk in de stad. Charissa is straatpastor en werkt vanuit Stichting Straatpastoraat Lelystad; een initiatief van zeven Lelystadse kerken. Muziek en zang zijn onder leiding van Jorim als zangleider en Mark als bandleider.
 • op 13 augustus spreekt Jelger Medema over Wandel in het Licht. Muziek en zang zijn onder leiding van Marie Sophie.
 • op 20 augustus spreekt Arjen Verboom. Arjen is pastor onderwijs in de Pijler. Muziek en zang zijn onder leiding van Anouk.
 • op 27 augustus spreekt Oscar Lohuis. Oscar is dominee, woont in Ermelo en is onder andere betrokken bij Christenen voor Israël. Muziek en zang zijn onder leiding van Marie Sophie als zangleider en Mark als bandleider. We vieren deze zondag ook het avondmaal met elkaar in de zaal.
 • Op 3 september spreekt David Brinkman. David is onder andere actief in het jeugdwerk in de Pijler. Muziek en zang zijn onder leiding van Hetty als zangleider en Gerben als bandleider.

Praktische informatie

 • Deze zomer is er geen Kingskids, er is dus ook geen opvang voor baby’s en peuters tijdens de diensten. Wel is de aula naast de gote zaal open en kunnen ouders met kinderen daar gebruik van maken, als kinderen onrustig worden bijvoorbeeld.
 • English translation is available: er is in de zaal vertaling aanwezig naar het Engels, willen jij of je gasten hier gebruik van maken, haal dan voor de dienst een koptelefoon op bij de balie.
 • Na de dienst is er koffie, thee en ruimte voor ontmoeting.
 • De dienst begint om 10.00 uur. Vanaf 9.30 uur is de zaal open.
 • Kun je niet komen dan kun je meeluisteren via de livestream op pijler.nl/live. Let op!! er is alleen een eenvoudige livestream, bedoeld voor wie niet naar de kerk kan komen. De camera’s worden niet bediend. We kiezen ervoor om wel een heel beperkte livestream uit te zenden, zodat wie niet kan komen in ieder geval nog mee kan luisteren.
 • Heb je vragen over onze kerk of onze kerkdiensten? Mail dan naar info@pijler.nl .
NIEUWSOVERZICHT