De kerk bij jou in de buurt

De Pijler is een grote kerk waar veel mensen samenkomen. In zo’n grote kerk is het soms lastig om je weg te vinden. De Pijler is daarom opgedeeld in wijkgebieden, dat zijn gebieden waar mensen van de Pijler wonen. Voor elk wijkgebied zijn er wijkverbinders, dit is een echtpaar dat als aanspreekpunt, vraagbaak wil dienen in de wijk waar zij wonen.

Dus zoek je verbinding met mensen van de Pijler, heb je vragen of wil je misschien een groep vinden waar je samen mee op kunt trekken? Neem dan contact op met de wijkverbinders van jouw wijkgebied.

In het overzicht kun je vinden in welk wijkgebied je woont en wie daar de wijkverbinders zijn. Via de email kun je contact met hen opnemen.

Binnen Lelystad

Noord

Danny en Judith Peters
Postcodes 8211 – 8222 – 8223 – 8224

noord@pijler.nl

Atol-oost

Bert en Trudie Visser
Postcode 8212

atolo@pijler.nl

Centrum Zuidoost

Jan en Antje Verboom
Postcodes 8219 – 8225
centrumZO@pijler.nl

Zuid

Ben en Elma van Voorst
Postcodes 8218-8226-8239
zuid@pijler.nl

Zuidwest

Ronald en Annemarie Houweling
Postcodes 8233-8244-8245
zuidwest@pijler.nl

West

Kees-Jan en Marjan Out
Postcodes 8232-8243
west@pijler.nl

Kustwest

Wilco en Hanneke Vreugdenhill
Postcodes 8241 – 8242 – 8231
kustwest@pijler.nl

Buiten Lelystad

Buiten Noordoost

Gerrit en Willy Remmelink
Postcodes 8255 – 8261 – 8302 – 8303 – 8307 – 8308 – 8312 – 8321

buitenNO@pijler.nl

Dronten

Ferdinand en Miranda Lassche
Postcodes 8251 – 8252 – 8253

dronten@pijler.nl

Buiten ZUID

Gert en Ria Brinkman
Postcodes 1261 – 1273 – 1318 – 1325 – 1326 – 1335 – 1338 – 1339 – 1353 – 3844 – 3846 – 3847 – 3848 – 3851 – 3852 – 3853 – 3862 – 3894 – 8071 – 8072 – 8084 – 8256
buitenZ@pijler.nl