Studieavond – Slurpen uit Joodse bronnen

Deze studieavond zal vooral ingaan op de Tenach, het Joodse boek, waarvan een groot deel in ons Oude Testament is gekomen. Jezus refereerde er bijvoorbeeld aan in Lucas 24:25-27 en 44-45. In de Tenach is de volgorde van de boeken anders en ook de onderverdeling in drie delen is anders dan de onderverdeling in vier delen in ons protestants Oude Testament. De Tenach maakt een verdeling naar thema in plaats van datum/historie.

De Joden refereren aan de Tenach en daarin liggen ook onze wortels. Dit zet onder meer aan het denken over de kerk en Israël. De verbonden die God sluit, komen aan bod in verschillende soorten en principes.

De studieavond wordt gegeven door Stef Schagen. Stef Schagen is een echte leraar, onder andere bekend van Family 7, en heeft zich sterk heeft verdiept in het Jodendom. Hij zal ons deze avond op verdiepende wijze en ook interactief meenemen in deze materie en het Joodse denken.

In het kort

Dinsdag 10 maart 2026

Inloop 19.30 uur, start 20.00 uur

1 avond

In de Pijler

Kosteloos

Aanmelden

    Heb je vragen of wil je meer weten over de studieavond Slurpen uit Joodse bronnen?

    Klik hier om contact op te nemen met het onderwijsteam.